Papaz

Büyüsü

Papaz büyüsü, kadim zamanlardan beri uygulandığı düşünülen; hem insanları birleştirme ve güçlerini artırma hem de güçsüz duruma düşürme ve ayırma gibi sonuçlar için yapılan bir büyüdür.

papaz büyüsü

Papaz büyüsü, kadim zamanlardan beri uygulandığı düşünülen; hem insanları birleştirme ve güçlerini artırma hem de güçsüz duruma düşürme ve ayırma gibi sonuçlar için yapılan bir büyüdür. Adının papaz büyüsü olması nedeniyle, birçok kişi bu büyünün sadece papazlar tarafından yapıldığını ve bozulduğunu düşünür. Ancak papaz büyüsü bu alanda bilgi sahibi olan, kadim dillere hakim ve gerçek ilim sahibi medyumlar ve bilgeler tarafından yapılıp bozulur. Papaz büyüsünün bozulması için, büyünün nasıl yapıldığının belirlenmesi ve büyüye dair biz iz bulunması gerekebilir. Bu iz genellikle evin gizli bölgelerine sıkıştırılmış ve içinde İbranice yazılar yazılmış kağıtlardır.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Papaz büyüsü, iyicil veya kötücül nedenlerle yapılabilir. Bilinen en güçlü büyülerden biri olan papaz büyüsü; bir kişinin toplumdaki gücünü ve statüsünü artırmak için yapılabileceği gibi, tam tersine bu statüyü yok etmek için de yapılabilir. Aynı şekilde birbirini seven iki kişinin kavuşması ya da ayrılması için de papaz büyüsü yaptırılabilir.
Papaz büyüsü farklı nedenler ve niyetlerle yapılıyor olsa da büyünün en fazla uygulanma sebepleri şöyledir:
Papaz Büyüsü Kullanılarak İki Kişiyi Ayırma: Birbirini seven ve aralarında güçlü bir bağ bulunan iki kişiyi ayırmak için papaz büyüsü sıklıkla yapılır. Bu büyü genellikle bu iki kişinin birlikte olmasını istemeyen, onların mutluluklarını kıskanan ve iki kişiden birine düşman olan biri tarafından yapılabilir. Papaz büyüsünün etki gösterebilmesi için bu kişilerin yakınlarında olmak gerekir. Büyünün tesir göstermesi için evin içine ya da kişisel eşyalara birtakım nesneler ve kağıtlar koymak gerekir. Papaz büyüsü kullanılarak yapılan ayırma büyüsü çok zor bozulur.
Papaz Büyüsü Kullanılarak Kişiye Zarar Verme: Papaz büyüsü kullanılarak kişinin işini kaybetmesi, zarara uğraması ya da para kaybı yaşaması gibi sonuçlar sağlanabilir. Papaz büyüsü aşık etme, birleştirme gibi amaçlar için de yapılıyor olsa da genellikle kötücül şekilde yapılır. Bir kişinin sahip olduğu gücü azaltma ve kişiyi zarara uğratmak için yapılan papaz büyüsünün fark edilmesi ve bozulması oldukça zordur.
Papaz Büyüsü Kullanılarak Eve Bağlama: Papaz büyüsü, bir insanın sadakatini sağlamak ve onu eve bağlamak için de yapılabilir. Ancak büyü iyicil şekilde görünüyor olsa dahi eve bağlamak amacıyla yapıldığında da kötücül sonuçlar doğurabilir. Papaz büyüsü ile birine yapılan bağlama ya da geri getirme büyüsünü fark etmek ve bozmak oldukça zordur.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünün yapılması geniş bir bilgi ve ilim gerektirdiği gibi, bozulması da oldukça zordur. Büyü varlığını tespit etmek ve büyüyü bozmak için sahip olunan ilmi kullanarak çalışma yapmak ancak bu alanda doğuştan yetenekli olan medyumların işidir. Eğer size papaz büyüsü yaptırıldığını düşünüyorsanız büyüyü tespit ettirmek ve papaz büyüsünü bozdurmak için Medyum Nasır ile iletişime geçebilirsiniz.

3 Comments

  • Halime dedi ki:

    Papaz büyüsünü daha önce duymuştum ama sadece kötü amaçlar için kullanıldığını biliyordum. Zaten bunu çoğunuz filmlerde görmüşsünüzdür. Ben iyi amaçlar için de kullanıldığını buradan öğrendim ve detaylı bilgi aldıktan sonra yaptırmaya karar verdim. Herkese tavsiye ediyorum.

  • Muazzez dedi ki:

    Benim eşim başka birisiyle beraber oldu. 2 tane çocukla beni ortada bıraktı gözü hiç bir şey görmedi kendi annesini bile. Bizde bir sürü hocaya gittik ancak yapılan hiç bir büyü olmadığını söylediler. Sonra, Sezgin hocayı buldum ve olanları bir bir anlattım. Bana yapılan Papaz Büyüsü yüzünden kocam etkilenmiş bu yüzden gözü hiç bir şeyi görmemiş. Sezgin hocam sağolsun hemen duruma el koydu ve üzerimdeki büyüyü bozdu.

  • Sinem dedi ki:

    Biri bana papaz büyüsü yaptırmış ve ben bunu öğrenene kadar gitmediğim yer kalmadı en sonunda Sezgin hocamı tavsiye ettiler. Ve durumu anlattığımda bana papaz büyüsü yapılmış olabileceğini söyledi ve merak etmememi bu sorunu çözeceğini söyledi. Dediğini de yaptı gerçekten kısa bir süre içinde bana yapılan büyüyü bozdu ve resmen hayatımı kurtardı Allah razı olsun. Herkese tavsiye ediyorum

Leave a Reply