Geri Getirme

Büyüsü

Geri getirme büyüsü, kaybolan bir eşyayı ya da malı geri getirmek için yapılabildiği gibi, bir kişinin dönmesini sağlamak için de yapılabilir. Geri getirme büyüsü, farklı etkileri bulunan yüksek tesirli bir büyüdür. Zararlı etkiye yol açmaması için dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsü, kaybolan bir eşyayı ya da malı geri getirmek için yapılabildiği gibi, bir kişinin dönmesini sağlamak için de yapılabilir. Geri getirme büyüsü, farklı etkileri bulunan yüksek tesirli bir büyüdür. Zararlı etkiye yol açmaması için dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Tecrübesiz ya da gerekli ilme sahip olmayan kişiler tarafından geri getirme büyüsünün yapılması ters etki yapabilir ve büyüyü yaptıran kişi zarara uğrayabilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evi terk eden ya da önceden birlikte olduğu kişiden ayrılan birini döndürmek için geri getirme büyüsü yapılabilir. Aynı zamanda değerli bir eşyanın bulunması için de geri getirme büyüsü yapılabilir. Büyünün yapılma şekli, neyin döndürülmek istendiğine bağlı olarak değişir. Küçük ve değerli bir eşyanın geri getirilmesi için yapılan büyü ile sevilen kişinin döndürülmesi için yapılan büyü oldukça farklıdır. Büyük bir ilim ve bu alanda doğuştan elde edilmiş güç gerektiren büyü yapma yetisi, yanlış şekillerde kullanıldığında zarara neden olabilir. Aynı zamanda büyüyü yapan kişi tarafından yapılması gerekenler büyüyü yaptıran kişiye aktarıldıktan sonra bu istenen şeylerin yapılmaması ya da yanlış yapılması da zarara neden olabilir.
Medyum Nasır, geri getirme büyüsü ile kaybettiğiniz eşyaları bulmanızı ve sizi terk eden insanların geri dönmesini sağlar. Büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar şöyledir:
Büyünün etkin hale gelmesi için yapılması gerekenleri doğru bir şekilde yapmak,
Medyum tarafından yerine getirilmesi istenen durumların eksiksiz bir şekilde uygulanması,
Yapılması gerekenlerden biri ya da birkaçı yapılamıyorsa medyuma bilgi verilmesi ve alternatiflerin öğrenilmesi,
Medyumun söylediği şeyler yerine getirildikten sonra büyünün etkin hale gelmesi için beklenmesi
Bazı büyüler hemen etki ettiği gibi bazı büyülerin etki etmesi birkaç hafta bulabilir. Bunun için sabırlı olmak gerekir. Geri getirme büyüsü genellikle birkaç gün içerisinde etkisini gösterir ve kaybolan eşya bulunur. Kişiye eve döndürme ya da büyüyü yaptıran kişiye geri döndürme için yapılan büyünün etkin olması ise bir haftayı bulabilir. Büyü etkin hale geldikten sonra büyünün yapıldığı kişi pişmanlık göstermeye ve dönmek için yollar aramaya başlar. Bu noktada kişinin dönmesini kolaylaştırmak için ılımlı davranmak ve kişiyi ikna etmeye çalışmak önemlidir.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri döndürme büyüsü iyicil bir şekilde yapılabildiği gibi kötücül amaçlarla da yapılabilir. Kişiyi zarara uğratan veya mutsuz olmasına neden olan bir yere geri dönmesi için kötücül amaçla büyü yapılabilir. Bu büyünün bozulması için Medyum Nasır ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer kişi, dönmek istemediği veya zarara uğradığı bir yere sürekli dönmeye çalışıyorsa kişiye büyü yapılmış olabilir. Geri döndürme büyüsü yapılıp yapılmadığını tespit etmek ve büyünün bozdurulmasını sağlamak için Medyum Nasır ile iletişim kurabilirsiniz.

4 Comments

 • Hakan dedi ki:

  Geçen yıl manevi olarak çok değer verdiğim bir eşyam kayboldu ve bir türlü bulamadık en sonunda internette bakarken sizi buldum geri getirme büyüsü sayesinde bu eşyanın geri geleceğini öğrendikten sonra bu büyüyü yaptırmaya karar verdim ve başarılı da oldu daha önce büyünün gücüne inanmazdım ta ki gerçekten işe yarayana kadar.

 • Fadime dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende annemden kalan kol saatini kaybettim ve manevi değeri çok büyük olduğu için biraz araştırma yapıp Sezgin hocamı buldum sağolsun bana çok yardımcı oldu ve saati bulabildim çok teşekkürler.

 • Canan dedi ki:

  Bir kaç yıl önce ev taşırken çok değer verdiğim bir eşyamı kaybettim ve hiç bir kutudan çıkmadı eski eve bile baktım ama bulamadım en sonunda internette Sezgin hocamı buldum ve allah razı olsun bana çok yardımcı oldu eşyamı kısa süre içinde buldum.

 • Semiha dedi ki:

  6 yıllık ilişkim bittikten sonra tamamen çöktüm ve depresyona girdim onsuz ne yapacağımı bir türlü bilemiyordum. Hayatı onunla tanıdım ve ondan bir çok şey öğrendim kendimi harap etmekten ileri gidemediğim günlerden birinde bir arkadaşım bana Sezgin hoca isminde biri olduğunu söyledi ve onun bana yardımcı olabileceğini söyledi. Bende gidip kendisine danıştım ve geri getirme büyüsü yapabileceğimizi söyledi sağolsun halimden en çok o anladı ve çok yardımcı oldu. Geri getirme büyüsü yaptırdıktan kısa bir süre sonra aşık olduğum adam beni aramaya başladı ve görüşmek istediğini söyledi. Sezgin hoca bana dünyaları verdi herkese tavsiye ediyorum.

Leave a Reply