Geri Döndürme

Büyüsü

Geri döndürme büyüsü, belli bir zaman içerisinde kaybedilmiş olan ya da bir süredir nerede olduğu bulunamayan bir eşya için yapılabildiği gibi, bir insanın geri döndürülmesi için de yapılabilir. Evi terk eden bir çocuk ya da eşini bırakıp giden bir kişi için büyü yapılması geri dönmelerini sağlayabilir.

geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü, belli bir zaman içerisinde kaybedilmiş olan ya da bir süredir nerede olduğu bulunamayan bir eşya için yapılabildiği gibi, bir insanın geri döndürülmesi için de yapılabilir. Evi terk eden bir çocuk ya da eşini bırakıp giden bir kişi için büyü yapılması geri dönmelerini sağlayabilir. Geri döndürme büyüsü etki alanı oldukça geniş olduğundan büyünün dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Bilindiği gibi büyü yaparken okunan dualar ya da söylenen tılsımlı sözler oldukça önemlidir. Ancak yanlış duaların okunması ya da tılsımlı sözlerin söylenmesi büyünün etkisinin bozulmasına neden olabilir ya da büyüyü zararlı hale getirebilir.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri döndürme büyüsü, döndürülmesi istenen eşyanın ya da kişinin durumuna göre belirlenerek yapılır. İyicil büyülerin standart bir formülü olmadığı gibi, büyülerin istenen etkiyi göstermesi ve olumlu bir sonuç alınması için hikayenin detaylı anlatılması gerekir. Aksi durumda büyü istenen sonucu vermeyebilir.
Medyum Nasır’ın, sahip olduğu ilim ve yeteneği ile kaybolan eşyaların veya döndürülmesi istenen insanların geri gelmesi için yaptığı büyülerde birkaç hafta içerisinde tesir sağlanmaktadır. Bazı büyüler daha kısa sürede etki gösterdiği gibi, büyünün yapıldığı eşya ya da insana göre tesir süresi uzayabilir. Zira her eşyanın ve insanın sahip olduğu bir güç ve etki kapasitesi vardır. Bu nedenle bazı eşyalara ya da insanlara büyü yapılması ya da yapılan büyünün tutması daha zordur.

Geri Döndürme Büyüsü Ne için Yapılır?

Büyüler genellikle bir insanın değişen davranışlarını eskiye döndürmek, birinin evine ya da sevdiklerine bağlı hale gelmesini sağlamak için yapılır. Bunun yanı sıra bazı büyüler işlerin bozulması, ayrılığın yaşanması ya da insan ilişkilerinin bozulması için de yapılır. Bu tür kötücül büyüler, insanlara zarar verir ve yaşamlarını olumsuz şekilde etkiler. Büyülerin bozulması için bu alanda yetenekli olan medyumlardan danışmanlık ve destek istemek gerekir. Geri döndürme büyüsü genel olarak iyicil büyü olarak tabir edilebilir. Bozulan bir ilişkinin düzeltilmesi ya da terk eden insanın geri dönmesini sağlamak için yapılabilen bu büyü, kaybedilen ya da uzun süredir bulunamayan eşyanın bulunması için de yapılabilir.
Geri döndürme büyüsünün yapıldığı durumlar şöyledir:
Kaybolan eşyanın ortaya çıkmasını sağlamak,
Evini terk eden insanın eve geri dönmesini sağlamak,
Nerede olduğu bulunamayan bir eşyanın ortaya çıkmasını sağlamak,
Kaybolan veya haber alınamayan bir insanın nerede olduğunu bulmak,
İlişkisini terk eden insanın ilişkiye geri dönmesini sağlamak
Geri döndürme büyüsü bazı durumlarda kötücül hislerle de yapılabilir. Bir insanın zarar gördüğü yere geri dönmesini sağlamak, o insanın zarar görmeye devam etmesine neden olur. Bu tür niyetlerle yapılan geri döndürme büyüsünün bozulması için güçlü bir ilme sahip medyumlardan destek almanız gerekir. Medyum Nasır ile iletişime geçerek sizde ya da sevdiğiniz birinde geri döndürme büyüsü olup olmadığı ve bu büyüyü nasıl bozabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

2 Comments

  • Melih dedi ki:

    Kız arkadaşım benden ayrılmıştı ve onu her şeyden çok seviyordum geri dönmesi için yapmadığım şey kalmadı en sonunda sizi buldum ve bu büyüyü yaptırmaya karar verdim. Her ne kadar ön yargılı da olsam benimle çok güzel ilgilendiniz ve gerçekten yaptığınız işe saygı duymamı sağladınız. Bu büyü sayesinde kız arkadaşım tekrar benimle barıştı ve artık mutluyuz. herkese tavsiye ediyorum.

  • Can dedi ki:

    Çok değer verdiğim bir eşyamı kaybettim ve hiç bir yerde bulamıyordum. Kimsenin almadığına da çok emindim bu yüzden biraz araştırma yapıp Sezgin hocayı buldum kendisi bana yardımcı oldu ve 10 15 gün kadar kısa bir sürede eşyamı buldum. Herkese tavsiye ederim.

Leave a Reply