Evlilik

Büyüsü

Evlilik büyüsü, uzun süredir birlikte olduğu halde bir türlü mutlu bir evliliğe adım atamayanlar ya da evlilik içerisinde mutsuzluk ya da ayrılık yaşayanlar için yapılan bir büyüdür.

evlilik büyüsü

Evlilik büyüsü, uzun süredir birlikte olduğu halde bir türlü mutlu bir evliliğe adım atamayanlar ya da evlilik içerisinde mutsuzluk ya da ayrılık yaşayanlar için yapılan bir büyüdür. Ailelerin ya da yakın çevrenin neden olduğu olumsuzluklar nedeniyle evlenememek ya da çiftlerden birinin evlilik fikrinden uzaklaşması durumunda ilişkinin bozulması ve ayrılığa doğru gidilmesi oldukça üzücüdür. Birbirini seven iki insanın huzurlu bir evliliğe adım atmasını kolaylaştırmak için evlenme büyüsü yaptırılabilir.

Evlenme Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Mutlu bir yuva kurmak ve bir arada huzurlu bir şekilde yaşamak için evlenmek isteyen insanların karşısına çeşitli maniler çıkabilir. Bu maniler dış etkenlerden kaynaklanabileceği gibi, çiftlerden birinin evlenmekten korkması ya da evlilik fikrine uzak olması da bu duruma neden olabilir. Kadın ya da erkeğin evlenme fikrine alışması ve evliliğe sıcak bakmasını sağlamak ya da çifte engel olan durumların kaldırılması için evlenme büyüsü yapılabilir.
Medyum Nasır, evlenme büyüsü yapmadan önce evliliğe mani olan durum bilgi alır ve çiftin evlenmesinin hayırlı olup olmadığı konusunda karar verir. Büyü bu doğrultuda yapılır. Evlenme büyüsü kimlere yapılabilir diye merak edenler için ise şu şekilde bilgi verilebilir:
Uzun süredir birlikte oldukları halde çiftlerden birinin isteksizliği nedeniyle evlenememe,
İki kişinin de evlilik istemesine rağmen ailenin ya da çevrenin olumsuz etkisi nedeniyle evlenmenin gerçekleşememesi,
Evli çiftlerin mutluluklarının bozulması,
Evlilerin ayrılma noktasına gelmesi,
Çiftlerden birinin boşanma davası açması,
Nişanlı olan çiftlerin evlenme sürecinin çok uzaması,
Medyum Nasır, kötü giden ve kopma noktasına gelen evliliklerin yeniden mutlu bir şekilde devam etmesi için evlenme büyüsü yaptığı gibi; bir türlü evlenemeyen çiftler için de evlilik büyüsü yapabilmektedir.

Evlenme Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?

Medyum Nasır tarafından yapılan evlenme büyüsü oldukça yüksek tesire sahip bir büyüdür ve kısa sürede etkisini gösterir. Eğer kopma noktasına gelen bir evlilik için büyü yapıldıysa, ayrılmak isteyen kişi eşine yeniden ilgi göstermeye ve evliliğini kurtarmak için çaba sarf etmeye başlar. Bu şekilde evlilik güçlenir ve çiftler ayrılık fikrinden uzaklaşır.
Evlenme büyüsü, uzun süredir nişanlı durumda kalmış ya da nişanlılığa dair bir adım dahi atamamış olan bir çift için yapıldıysa büyünün yapıldığı kişi evlilik üzerine plan yapmaya başlar. Çift bu durumda kısa sürede söz ve nişan yapabilir ya da düğün tarihi alabilir.
Medyum Nasır, birbirini seven çiftler ile mutluluklar önünde engel oluşmuş insanların bir araya gelmesi için evlenme büyüsü yaptığı gibi; kötücül amaçla yapılmış evlenme büyülerini de bozmaktadır. Eğer size ya da sevdiğiniz bir insana kötücül bir şekilde evlilik büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız Medyum Nasır’a danışabilirsiniz. Evlilik büyüsünün yapılıp yapılmadığının belirlenmesi, büyüyü kimin yaptığının bulunması ve büyü bozumu için Medyum Nasır ile iletişime geçebilirsiniz.

3 Comments

  • Pelin dedi ki:

    Erkek arkadaşımla 8 yıldır beraberdik ve nişanlıydık artık ben bir kademe daha ileri gidip evlilik teklifini beklerken o tekliften çok korktuğunu öğrendim. Bu nedenle evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim ve başarılı da oldu benim durumumda olan birileri varsa bu büyüyü yaptırabilir.

  • Mualla dedi ki:

    S. Aleyküm arkadaşlar ben 6 yıldır nişanlıyım ve bir türlü evliliğe adım atamıyoruz. Bu yüzden evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim ve Sezgin hocamı buldum. Allah razı olsun 1-2 ay gibi kısa süre sonra nişanlım evlilik planları yapmaya başladı herkese tavsiye ediyorum.

  • Serkan dedi ki:

    Kız arkadaşımla sürekli evliliği düşünüyorduk ancak bir türlü evliliğe adım atamıyorduk sonra müstakbel kayın validem Sezgin hocamı tavsiye etti bende gidip konuştum ve evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim. Evlilik büyüsü yaptırdıktan sonra kız arkadaşımın evliliğe olan fikirleri arttı ve sabırsızlıkla evleneceğimiz günü bekliyoruz çok teşekkürler herkese tavsiye ediyorum.

Leave a Reply