Domuz

Büyüsü

Domuz büyüsü, domuz yağı kullanılarak bir insanın bedensel ya da ruhsal sağlığına zarar vermek amacıyla yapılan oldukça güçlü ve kötücül bir büyüdür. Domuz büyünün yapılması için domuzun vücudundaki bazı bölümler de kullanılabilir.

domuz büyüsü

Domuz büyüsü, domuz yağı kullanılarak bir insanın bedensel ya da ruhsal sağlığına zarar vermek amacıyla yapılan oldukça güçlü ve kötücül bir büyüdür. Domuz büyünün yapılması için domuzun vücudundaki bazı bölümler de kullanılabilir.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir insana zarar vermek, ruh sağlığını bozmak ya da hastalanmasına neden olmak için kullanıldığı bilinen domuz büyüsü, kötücül amaçlarla yapılır. Büyünün gücüne ve tesirine bağlı olarak domuz büyüsü bir insanın ölmesine dahi neden olabilir. Bedensel sağlığın bozulmasının yanı sıra domuz büyüsü yapılan insan akıl sağlığını kaybedebilir. Büyünün türüne ve şiddetine göre, domuz büyüsü birden fazla insanı etkileyecek şekilde ya da bir insanın hem ruhsal hem de bedensel sağlığını bozacak biçimde yapılabilir. Son derece tehlikeli bir büyü olan domuz büyüsünün bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulabilmesi için bu alandaki ilmi son derece yüksek olan bir medyumdan yardım almak gerekir.

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz büyüsünün bozulması kesinlikle kolay değildir. Büyünün fark edilmesi dahi bazı durumlarda oldukça zor olabilir. Kötücül büyülerin bozulması, büyünün etkisine ve büyüyü yapan kişinin tesir gücüne göre çok zor olabilir ve zaman alabilir. Bu nedenle büyüyü bozacak kişinin ilminin oldukça büyük olması ve tesir gücünün yüksek olması da büyünün bozulması açısından oldukça önemlidir.
Size ya da sevdiğiniz bir insana yapılan domuz büyüsünün bozulması bazı durumlarda haftalar ya da aylar alabilir. Büyüye karşı ilim ve tılsım kullanılmaya başlandığı andan itibaren büyünün etkisi azalmaya başlar. Bu büyünün yapıldığı kişi tarafından da hissedilir. Ancak büyünün tamamen bozulması ve yok edilmesi uzun süre alabilir. Aynı zamanda büyünün kim tarafından yapıldığını bulmak da önemlidir. Zira aynı kişi tekrar bir büyü yaptırabilir. Bu kişiye karşı dikkatli olmak ve koruma oluşturmak için büyüyü kimin yaptırdığını bulmak gerekebilir.

Domuz Büyüsü Ne Kadar Zamanda Bozulur?

Medyum Nasır domuz büyüsünün bozulması için sahip olduğu ilmi ve doğumdan gelen yeteneklerini kullanır. Büyünün türünün bulunması ve gücünün tespit edilmesinin ardından büyünün etkisinin azaltılması ve yapılan büyünün tamamen yok edilmesi için çalışmaya başlanır. Büyünün bozulması bazı durumlarda birkaç gün bazı durumlarda da aylar alabilir. Büyü bozulduktan sonra, büyü yapılan kişinin korunmaya alınması gerekir. Kişiye koruyucu büyüler yapılması ve büyülere karşı korunmasını sağlamak için taşıması gereken taşlar ya da dualar verilmesi de oldukça önemlidir.
Size ya da sevdiğiniz birine büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız Medyum Nasır’a danışabilirsiniz. Telefonda yapacağınız birkaç dakikalık görüşmede dahi, üzerinizde büyü olup olmadığı varsa nasıl bir büyü olduğu ve üzerinizdeki tesirleri hakkında Medyum Nasır size bilgi verecektir. Büyüyü etkisiz kılmak ve kötücül enerjinin üzerinizden gitmesini sağlamak için de Medyum Nasır ile iletişime geçebilirsiniz.

2 Comments

  • Begüm dedi ki:

    İyi günler öncelikle ben İsveç ten yazıyorum size ben eşimle üzerimizde bi büyü olduğundan şüphelendim ve çevremdeki arkadaşlarımın şiddetle ısrarı üzerine Sezgin beye ulaştım üzerimizde domuz yağı büyüsü olduğunu söyledi domuz yağı büyüsünü hepiniz az çok bilirsiniz ayırmak üzere yapılmış bi işlemdir bana ben bu büyü çeker bozarım dedi bana gereken şartları koştu bunlara uyduğun zaman zerre sıkıntı olmaz dedi 21 gün içersinde kesin sonuç alacağımızı söyledi ve herşey dediği gibi oldu Allah bin kere razı olsun sadece domuz yağı büyüsü için değil yakın arkadaşlarımda işlem yaptırdı bağlama ve soğutma büyüleri yapıldı hepsinde oldukça başarılı oldu ne dediyse yaptı tereddüt içerisinde kalmadan işlem yaptırabilirsiniz

  • Sezgin dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben Türkiye’den Almanya’ya iş için geldim ve aileme yardım etmek için uğraşıyordum. Nişanlıma ve anneme para yollayıp yokluğumda biraz da olsun rahat olmalarını sağlamaya çalışıyordum ve bir yandan da evlilik için para biriktiriyordum günümün 12 13 saati iş ile geçerken diğer yandan da hafta sonları ek iş yaparak kazanabildiğim kadar para kazanıyordum. Her şey bir anda değişmeye başladı.. işlerim ters gitmeye, ruh sağlığım etkilenmeye başladı korkunç rüyalar ve sanrılar görmeye başladım. Anneme durumu anlattıktan sonra büyü yapılmış olabileceğini söyledi. Bizim köyde böyle şeyler çok olur insanlar sevdiğine kavuşmak için ya da nefret ettikleri insanlara kötülük etmek için büyüye başvurabilirler. Annem bu durumdan şüphelendi ve beni uyardı. Bende onun tavsiyesini dinleyip araştırma yaptım ve Sezgin hocamı buldum. Kendisi gerçekten çok bilgili ve çok güvenilir. Ona gidip durumu anlattığımda ilk olarak biraz araştırdı ve domuz büyüsü yapıldığını söyledi ve çok güçlü bir büyü olduğunu bunu bozmanın biraz zaman alacağını söyledi öyle de oldu. Biraz zaman geçtikten sonra (15 gün kadar) kendimi yavaş yavaş daha iyi hissetmeye başladım. Sanrılar ve kötü kabuslarım sona erdi resmen. İşlerim düzelmeye başladı ve rahatlamaya başladım. O günden beridir dua ederim kendisine. Herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Leave a Reply