Bağlama

Büyüsü

Bağlama büyüsü, ayrılık yaşayan insanların tekrar bir araya gelmesi için hazırlanan bir büyü çeşididir. Aşık etme büyüsü kategorisinde yer alan bu büyü oldukça etkidir. Bu büyünün işe yarayıp yaramadığı, nasıl yapıldığı ve etkilerinin neler olduğu büyüye ilgi duyan kişiler tarafından merak edilen konular arasındadır.

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü, birbirlerini sevmelerine rağmen aralarına soğukluk giren ya da ilgileri azalan eşler için yapılır. Soğukluğun giderilmesi ve kişinin eşine ve evine bağlı bir şekilde yaşamasını sağlamak için Medyum Nasır ilmini ve yeteneğini kullanarak bağlama büyüsü yapmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kişiye bağlama büyüsü yaptırılması için öncelikle o kişinin ve büyü yaptırmak isteyen kişinin hikayesi dinlenmelidir. Buna göre medyum, kişilerde başka bir büyü olup olmadığını ortaya çıkarabilir. Eğer önceden yapılmış ve bozulması gereken bir büyü yoksa bağlama büyüsü yapılabilir.
Peki bağlama büyüsü herkese yapılabilir mi? Büyülerin etkin hale gelmesi ve tesirini göstermesi için bazı şartlar gereklidir. Bağlama büyüsü herkese yapılabilir bir büyü olmakla birlikte, herkeste aynı tesiri göstermez. Bunun için medyum tarafından istenen şartların kişi tarafından yerine getirilmesi gerekir.
Örneğin bazı büyülerde, büyünün yapılacağı kişiye bir karışım içirmek gerekebilir ya da büyünün yaptırılacağı kişinin bir özel eşyası gerekebilir. Bu şatlar sağlanmazsa büyünün tesiri azalır. Dolayısıyla bağlama büyüsü herkese yaptırılabilse de büyünün tesirinin yüksek olması için, büyüyü yaptıran kişinin, büyü yaptıracağı kişiye istenen şartları yerine getirebilecek yakınlıkta olması gerekir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama büyüsü genellikle sevgisine veya ilgisine karşılık alamayanlar ile önceden ilgi ve sevgi gösterdiği halde birden bu ilgisini yitiren kişiler için yapılabilir.
Çocukları ve eşi ile ilgilenmeyen eşler,
Eve az gelmeye başlayan ve türlü bahanelerle eşinden ve çocuklarından uzak kalmaya çalışan kişiler,
Başka bir kişiye ilgi göstermeye başlamış olan kişiler,
Eşini sevdiği halde başka alışkanlıklar nedeniyle ilgisi azalan kişiler,
İlgisini başka kadınlara ya da erkeklere yönelterek sevdiği kişiye ilgisi azalan bireyler
Bağlama büyüsü, kişiyi yeniden aşık etmeyi sağlamaz. Ancak ilginin ve bağlılığın azaldığı durumlarda kişiye kendisini ve sevgisini hatırlatmaya yarar. Genellikle evli çiftler için yapılan bağlama büyüsü, çiftlerin tekrar mutlu bir şekilde yaşamaya başlamalarını sağlayabilir. Bağlama büyüsü, sadece aldatma durumlarında değil, eşlerden birinin bunalım ya da stres nedeniyle uzaklaşması gibi sonuçları ortadan kaldırmak için de yapılabilir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Gösterir?

Bağlama büyüsünün ne kadar zaman içerisinde tesir edeceği büyünün etkisine bağlı olduğu gibi, büyü için medyum tarafından istenen şartların ne kadar yerine getirildiği ile de ilgilidir. Belli bir sürede ve belli bir miktarda yapılması istenen şeyler verildiyse bunların hızlı bir şekilde yapılması büyünün daha kısa sürede etki göstermesini sağlar. Medyum Nasır, bağlama büyüsü ile yüzlerce çifti yeniden bir araya getirmiş ve mutlu bir yuva kurmalarını sağlamıştır. Tesiri yüksek ve iyicil bir büyü olan bağlama büyüsünü bozdurmak için de Medyum Nasır ile iletişime geçebilirsiniz. Kişide büyü olup olmadığını anlamak ve varsa kötü büyüleri bozdurmak için Medyum Nasır’a danışabilirsiniz.

3 Comments

  • Fatma dedi ki:

    Yaşadıklarımı buraya yazmaya kalksam, eminim satırlara sığmaz. Çok mutlu 10 yıllık bir evlilik, 2 çocuktan sonra benden bir anda nefret eden bir eşe ve parçalanma noktasına gelen bir evliliğe sahip oldum. Neden bunları yaşadık, eşime bir anda ne oldu, olayların başında algılayamadım. Hatta defalarca kendimi suçladım, acaba ben mi bir yerlerde hata yapıyordum. Eve her gün gülümseyerek gelen, bana karşı son derece kibar olan eşim tamamen kaybolmuştu ve yerine tanımadığım bir adam gelmişti. Çocuklara karşıda son derece kaba davranıyordu. Ne zaman ki boşanma kağıtları elime geçti, aklım başıma geldi. Eşim benden ve çocuklardan vazgeçiyorsa, bu işin içinde kesinlikle başka bir şey vardı. Kıyafetlerinden kadın parfümü kokusu alıyordum ve sürekli biriyle mesajlaşıp evden çekip gidiyordu. Sabahlara kadarda eve gelmiyordu. Sezgin hocamı bu durumdayken buldum. Bana uyguladığı şiddetten bahsetmiyorum bile… Hocama her şeyi anlattım ve hocam durumumuzu incelemeye başladı. Eşime bir kadın tarafından bağlama büyüsü yapıldığını ve hemen bozulmazsa, eşimi tamamen kaybedeceğimi söyledi. Zaten kaybetme noktasına çoktan gelmiştim. Hocamın bana söylediklerini harfiyen uyguladım ve bağlama büyüsünü çözdük. Büyü çözülür çözülmez, bir insan değişir mi? İster inanın ister inanmayın eşim değişti. Yaptığı her şeyden pişmanlık duydu. Defalarca benden ve çocuklarından özürler diledi. Evine yuvasına geri döndü. Halen daha geçmişte yaşadıklarının, utancı ve ezikliği içinde… Çok şükür benim yuvam kurtuldu. Darısı tüm sıkıntı yaşayanların başına olsun inşallah…

  • Kenan dedi ki:

    Şu an evli olduğum eşimle bir dönem ayrı şehirlerde yaşamak zorunda kaldık. Bu dönemde ani duygu değişimleriyle bir anda gözüm dönüyordu. Birkaç kez ilaç içerek yaşamıma son vermeye çalıştım. O dönem sevgilim olan eşimin beni aldattığını düşünüyordum. Medyum Sezgin hocam beni yeniden hayata bağlayan kişidir. Yaptığı işlemlerle beni yaşama yeniden tutundurdu. Medyum Sezgin hoca sayesinde yeniden doğdum ve kötü düşüncelerimden arındım. Teşekkürler hocam.

  • Hilmi dedi ki:

    Eski sevgilim bana bağlama büyüsü yaptırmış ve ben bunun farkında varana kadar ne yaşadığımı bile bilmiyordum. Onu bir türlü aklımdan çıkartamıyordum sürekli yan yana olmak istiyordum bir gün teyzem bana büyü yapılmış olabileceğini söyledi ve Sezgin hocayı tavsiye etti. Sezgin hocaya bu durumu danıştığımda bana bağlama büyüsü yapıldığını söyledi ve kısa bir süre içinde de bu büyüden beni kurtardı herkese tavsiye ediyorum.

Leave a Reply