Adet Kanı

Büyüsü

Adet kanı büyüsü, yüzyıllardır uygulanan ve kadınların adet kanını kullanarak sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamalarını sağlayan bir büyüdür. Adet kanı büyüsü farklı yöntemlerle yapılabilse de, tüm büyüler için olduğu gibi adet kanı büyüsü için de büyüyü yapan kişinin sahip olduğu ilmi güç büyünün tesir etmesinde önemli bir yere sahiptir.

adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü halk arasındaki bilgiye göre bir miktar şeker içerisine kadınların adet kanının batırılması ile hazırlanır. Daha sonra hazırlanan bu karışım kadının eşine ya da sevdiği kişiye içirilir. İçen kişinin bundan haberi olmaması gerekir. Ancak halk arasındaki bu bilgi oldukça eksiktir. Büyünün yapılabilmesinde ve tesirini göstermesinde zaman, miktar ve içirilme şekli önem taşır. Bu nedenle büyü, nasıl yapıldığını tam olarak bilmeyen ya da bu alanda özel bir yeteneğe sahip olmayan kişiler tarafından denenmemelidir.
Medyum Nasır, adet kanı büyüsü ile kadınların eşleri tarafından ilgi ve alaka görmesini sağlayarak, sallantıda olan evlilikleri düzeltmekte ve kötü giden ilişkilerin mutlu bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Dua ve bu alandaki ilim büyünün doğru bir şekilde yapılmasını ve hızlı bir şekilde tesir etmesini sağlar.

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder?

Büyülerin tesir etme süresi, büyünün ne için ve hangi durumlarda etkili olmak üzere yapıldığına göre değişir. Bazı kişilerin üzerinde büyü çok hızlı tutarken bazı kişiler büyüye karşı mukavemetlidir. Bu nedenle büyünün etki göstermesi vakit alabilir ya da büyünün tesir etmeye başlaması için büyünün daha güçlü hale getirilmesi gerekebilir.
Eğer büyü bu alanda deneyimli ve büyü yapma kudretine sahip biri tarafından yapıldıysa birkaç hafta içerisinde tesirini gösterir ve şu şekilde sonuçlar görülmeye başlanır:
Büyünün yapıldığı kişinin eşine duyduğu sevgi, bağlılık ve sadakat artar.
İlişkideki sorunlar çözülme başlar.
Eğer büyü eşin aldatması sonrasında yapıldıysa aldatan eş pişman olur ve özür diler.
Evlilikte sorunlara yol açan durumlar çözülmeye başlar.
Erkeğin eşine duyduğu yakınlık artar ve erkek eşini mutlu etmek için çaba sarf etmeye başlar.
Erkek eşini üzdüğü durumlar için pişmanlık duyar ve özür diler.
Medyum Nasır tarafından yapılan adet kanı büyüsü birkaç hafta sonrasında etkisini göstermeye başlar ve erkeğin gösterdiği bağlılık, sevgi ve sadakat duyguları ortaya çıkar. Erkek yaptığı davranışlar için pişmanlık duyar ve eşine kendini affettirmeye çalışır. Eğer adet kanı büyüsünden sonra erkekte herhangi bir değişiklik olmadıysa bir süre daha beklemek gerekir. Ancak sonuç alınmaması, büyünün başarısız olduğunu gösterir. Adet kanı büyüsünün deneyimsiz biri ya da bu alanda yetersiz bir medyum tarafından yapılması, büyünün etkili olmamasına neden olabilir. Kısa sürede tesir gösteren adet kanı büyüsü ile birçok çiftin mutlu bir şekilde ilişkisini sürdürmesini sağlayan Medyum Nasır, doğuştan gelen yeteneği ve güçlü ilmi ile yüksek tesir gösteren adet kanı büyüsü yapmaktadır. Eğer adet kanı büyüsünün etkili olmamasına neden olan bir kötücül büyü varsa bu büyüyü bozarak çiftin ilişkisindeki sorunların giderilmesini sağlamaktadır.

3 Comments

  • Selim dedi ki:

    6 ay önce kendime bir sevgili yaptım, yapmaz olaydım. Ne işe ne eve ne çevreye hiç bir faydam yok. Meğer sevgilim bana adet kanı büyüsü yaptırmış. Her anım onunla dolu kurtulmak istiyorum kurtulamıyordum. Seviyorum ama bu çok fazla… İtibarım söz konusuydu. Sezgin hocamı tavsiye ettiler ve çok şükür sorunu çözdük.

  • Kamil dedi ki:

    Sezgin Hoca ile tanışarak son derece etkisi olan adet kanı büyüsü etkisinden kolayca sıyrılabilirsiniz. İnsanı çok zor duruma düşüren ve karar vermekte bile zorlanan kişide bıraktığı izlerle bunalıma sürükleyen bir büyüdür. Ben bu süreçte onun gibi bilgili birinden yardım almış olduğumdan dolayı çok memnunum. Sizlere de tavsiye ederim.

  • Kerim dedi ki:

    Sevgilim bana adet kanı büyüsü yaptırmış ve illetten kurtulmak için Sezgin hocamı buldum Allah razı olsun beni bu dertten kurtardı. Artık başka şeylere de odaklanabiliyorum.

Leave a Reply